Шановні мами і тата, бабусі й дідусі найкращого у світі малюка!

Не секрет, що для кожного з Вас своя дитина – це найгарніший, найрозумніший, неповторний і незамінний малюк!

Ще задовго до його появи на світ Ви любили його, уявляли яким він народиться та мріяли про те щоб він був здоровий.

А яке щастя відчуває кожен з Вас, коли дитина починає проявляти свої почуття й емоції: вона жваво махає ручками, коли бачить Вас, і посміхається у відповідь на Вашу посмішку!

І, звичайно, усі з нетерпінням чекають, коли ж вона заговорить?!

Як відомо мовлення не передається спадково, воно формується поступово, з перших днів життя, з ростом дитини, у процесі спілкування з нею.

Рівень розумового розвитку малюка і розвиток його мовлення пов’язані нерозривно. Мовлення – одне з найголовніших засобів пізнання світу, а це означає, що погано розвинене мовлення, перешкоджатиме повноцінному розвитку особистості Вашої дитини. Тому дуже важливо вчасно виявити недоліки, що з’явилися, у мовленні Вашого малюка.

Якщо Ви помітили, що Ваша дитина неправильно вимовляє деякі звуки, її мовлення нечітке; якщо Вашій дитині вже 3 роки, а вона ще не почала розмовляти; якщо Вам здається, що мовлення Вашої дитини відрізняється від мовлення її однолітків – тоді цей сайт підкаже Вам що слід робити в даній ситуації.

Можливо, Вам буде цікаво довідатися, чи правильно формується мовлення Вашої дитини, і чи існують деякі закономірності мовленнєвого розвитку дітей? Чи можуть батьки самостійно допомогти дитині виправити вади мовлення, а в яких випадках краще звернутися до кваліфікованого фахівця?

Відповіді на ці та інші запитання ми спробували розмістити на нашому сайті!

Якщо у Вас виникли більш конкретні питання, що стосуються саме Вашого малюка, надсилайте їх нам.

Завжди раді спілкуванню з Вами!

Шановні логопеди!

Тут Ви зможете довідатися про новинки в області логопедії, адже у багатьох з Вас є інформація, якою Ви, можливо, захочете поділитися з іншими фахівцями. Ви зможете задати один одному питання, які Вас цікавлять і допомогти молодим спеціалістам професійною порадою.

А також Ви зможете розмістити на нашому сайті свої статті, рекомендації та інформацію про себе, адже, можливо, саме Вашої допомоги чекають батьки та їхні діти, що потребують поради такого висококваліфікованого фахівця, як Ви!

Ваша нелегка праця обов’язково буде високо оцінена!

Бажаємо Вам успіхів!