fbpx

Карта розташування ДНЗ Києва для дітей з вадами мовлення

Шановні відвідувачі нашого сайту!

Пропонуємо вашій увазі карту з відміченими на ній дошкільними навчальними закладами компенсуючого типу міста Києва державної та комунальної форм власності, де надають допомогу дітям з вадами мовлення. Дана карта допоможе визначитися з вибором навчального закладу та/або певного фахівця, який буде надавати допомогу вашій дитині.

Ми плануємо поступово наповнювати карту інформацією про приватні навчальні заклади, центри мовлення та логопедів, які надають допомогу приватно. Також згодом буде інформація про навчальні заклади в інших містах України.

Шановні колеги!

Якщо ви зацікавлені в розповсюдженні інформації про вас або  про навчальний заклад, в якому ви надаєте допомогу дітям з мовленнєвими порушеннями або ж  маєте бажання розмістити ваші контакти на  карті Українського логопедичного сайту, звертайтесь до адміністратора сайту в розділі «Контакти».  Також пропонуємо   розмістити на нашому сайті статті про діяльність навчального закладу, в якому ви працюєте чи ваші особисті напрацювання. Ділимося досвідом та разом допомагаємо батькам отримати професійну допомогу!